Binlerce Adalet Kuşu Uçuruldu

yorumsuz
1.714
Binlerce Adalet Kuşu Uçuruldu

OHAL’den ve KHK’lardan mağdur olmuş tüm kesimlerin hak ve adalet arayışlarını temsil etmek adına KHKlıPlatformu olarak Twitter’da “TT Etkinlikleri” ile uzunca bir süreden beri insan hakları ihlalleri ve hukuk dışı uygulamaları duyurmaya çalışıyoruz.

Platform olarak hak ve adalet isteğimizi yasal mecralarda arama yolundaki kararlığımızda iki yıla yakın süredir bize verdiğiniz destekten ötürü teşekkürü borç biliriz.

Yaklaşan seçimler dolayısıyla seçimimizin “Adaletten” yana olduğunu belirtmek ve seçimden beklentilerimizi duyurmak adına 18.05.2017 Cuma günü “KHKlınınSeçimi Adalet” tag’i ve 5.803 tweet ile Twitter Türkiye Gündeminin 15. sırasında yerimizi aldık.

                             

 

Atılan tüm tweetlerde “Adalet” çağrısı öne çıkarken, yasal bankaya para yatırmanın, yasal sendikaya üye olmanın suç olmadığı vurgusuna da yer verildi. KHKlı olan ve olmayan kişiler tarafından destek gören etkinliğimizde bazı tweetleri sizlerle paylaşıyoruz.

OHAL’in neden olduğu tüm adaletsizlik ve haksızlıkların karşısında durmaya, “Adalet” talebimizi yinelemeye devam edeceğiz.

Biz “Adalet”i seçtik.

KHKlıPlatformu

Sosyal Medyada PaylaşFacebookTwitterGoogle+

Etiketler: , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 19 Mayıs 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın