Adalet Yürüyüşündeyiz..

yorumsuz
2.353
Adalet Yürüyüşündeyiz..

CHP’den Adalet Yürüyüşü Çağrısı CHP’den Adalet Yürüyüşü Çağrısı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu’nun tutuklanmasının ardından bugün saat 11.00’de Ankara’dan İstanbul’a ‘Adalet Yürüyüşü’ başlatacağını açıkladı. Dün gece Güvenpark’ın önüne demir bariyerler getirildi. ‘Güvenpark kapatılıyor’ haberi sosyal medyada yayılmaya başladıktan kısa süre sonra bariyerler geri toplandı.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu’nun tutuklanmasının ardından adalet yürüyüşüne başlayacağını duyurdu. Kılıçdaroğlu’nun milletvekillerine “Ben yürüyorum arkadaşlar, isteyen peşimden gelir” diyerek duyurduğu yürüyüş, Berberoğlu’nun bulunduğu Maltepe Cezaevi’nde bitecek.

BUGÜN 11.00’DE

Kılıçdaroğlu, bugün saat 11.00’de Ankara Güven Park’tan İstanbul’a adalet yürüyüşü başlatacak. Bir Grup Başkanvekili ve 20 milletvekili TBMM’de çalışmalarını yürütürken, diğer milletvekilleri ise Kılıçdaroğlu ile birlikte yürüyüşe katılacak. Haberin devamı

Kaynak: Hürriyet

 

KHKlı Platformu olarak #HerkesİçinAdalet etiketlerimizle bizler de “Adalet Yürüyüşü”nü destekliyor ve üyelerimizi, yarın ülkemizde adalet arayan tüm yurttaşlarımızı 11:00’de Güvenpark’taki etkinliğe destek vermeye davet ediyoruz..

Sosyal Medyada PaylaşFacebookTwitterGoogle+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 15 Haziran 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın