Korkunun Dağları Kuşattığı Zaman

yorumsuz
2.439
Korkunun Dağları Kuşattığı Zaman

Meclis Başkanı İsmail Kahraman tarafından, TBMM Genel Sekreter Yrd. iken kızak görev olan müşavirliğe atanan Dr.Muhammet Bozdağ son çıkan KHK‘da ihraç edildi. Meclis Başkanı Kahraman, Bozdağ hakkında, görev değişikliğini tebliğ ederken, bu değişikliğin Gülen Hareketi ile ilgisi olmadığına dair nezaket yazısı yazmıştı. Buna rağmen, Bozdağ son ihraç dalgasına yakalandı.

KHK ile ihraç edilen Dr. Muhammet Bozdağ sosyal paylaşım sitesi Facebook hesabından yaptığı açıklamada, ülkenin, zincirleme bir ahir zaman fitnesinin tam ortasında olduğuna işaret ederek, “15 Temmuz kalkışma ihanetinden bu yana, ihanet edenlerin arasına bilerek veya bilmeyerek sokulan çok sayıda vatansever Anadolu evladı, tıpkı daha önceki Ergenekon kumpasında olduğu gibi, yanlış istihbaratın veya tezgahın kurbanı yapılmaktadır.” dedi.

İftiraya kurban edilenlerin feryatlarına göz göre göre kulakların kapatıldığını vurgulayan Bozdağ, “Önyargılar zihinleri kuşatmış ve mazlumların Allah’tan başka bir koruyucularının olmadığı da ayan beyan görülmüştür.” ifadelerini kullandı.

Şantaj Mağduruyum

Haberin devamını okumak için tıklayınız

Kaynak: Yeni Asya

*** ***

Hep dile getirdiğimiz bir gerçeğin, bu vakada yeniden gerçekleştiğini görüyoruz: Adaletsizlik herkesi kuşatıyor. Sn. Bozdağ iktidarın birlikte çalıştığı, terfi ettirdiği üst düzey bir bürokrat ve o da KHK keyfiyetinden nasibini aldı. Başına gelmeden evvel OHAL ve KHK zulmüne karşı, eliyle diliyle neler yaptı diye merak ediyoruz. Biz bir yıldır bu iftira ve cadı avına karşı mücadele verirken acaba kendisi neler düşünüyordu, neler yazıyordu? “Suya sabuna dokunmayan kirlenir” derler… Yunus (as)’ın balığın karnına düşmeden evvelki yaşadıklarını da duasıyla beraber okumak gerekir. Şu anda, “Allah’tan başka sığınacak yol yok” diye düşünenlerin etrafına bakıp, insanlıkları ve imanları için yapmaları gereken vazifeleri görebilmeleri gerekir.

Sn. Bozdağ’a geçmiş olsun diyoruz. Umarız ki düştüğü durumu, tüm OHAL ve KHK mağdurlarıyla birlikte isabetli bir şekilde tahlil eder. Asıl adaletsizliğin kaynaklarını görüp, hak ve adalet davası için mücadele eder. Yoksa kişisel bir aklanma yolu şu yangın ortamında adaletsizliği manen kabul etmek demektir.

KHKlı Platformu

 

Sosyal Medyada PaylaşFacebookTwitterGoogle+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 26 Ağustos 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın